• LinkedIn
  • Facebook
 
Norway  
 
 
 
 
 
 

Oslo

 

Knut Jonny Johansen

Administrerende Direktør
911 64 549  knut.jonny.johansen@wspgroup.no

Per Christian Randgaard

Regiondirektør
913 01 023  per.christian.randgaard@wspgroup.no

Alf Sveinong Gotuholt

Prosjektleder, Samferdsel
911 70 223     alf.gotuholt@wspgroup.no

Aud Val

Prosjektleder, Bygg og eiendom
951 50 929          Aud.Val@wspgroup.no

Andre Karlsen

Prosjektleder, Samferdsel
473 84 816      andre.karlsen@wspgroup.no

 

Thomas Mathisen

Prosjektleder, Samferdsel
982 10 676      thomas.mathisen@wspgroup.no

Anne Kathrine Holtet

Prosjektleder, Samferdsel
952 29 456  Anne.Kathrine.Holtet@wspgroup.no

Anne Katrine Sjøholt

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
452 16 286  Anne.Katrine.Sjoholt@wspgroup.no

Anne Grethe Hervig

Økonomikonsulent, Administrasjon
984 30 339  Anne.Grete.Hervig@wspgroup.no

 

Arild Eskildsen

Prosjektleder, Energi og anlegg
982 12 638  Arild.Eskildsen@wspgroup.no

Arne Waal Karlsen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
930 03 353  Arne.Waal.Karlsen@wspgroup.no

Aslak Hagen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
922 37 412  Aslak.Hagen@wspgroup.no

Brigt Aune

Prosjektleder, Bygg og eiendom
481 91 917      Brigt.Aune@wspgroup.no

Christian Odden

Prosjektleder, Bygg og eiendom
951 20 174   Christian.Odden@wspgroup.no

Christin Kyseth Pettersen

Prosjektleder, Energi og anlegg
992 13 873  christin.pettersen@wspgroup.no

Audun Løkse

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
932 07 588   Audun.Lokse@wspgroup.no

Bente Pladsen Gussiås

Prosjektleder, Samferdsel
976 46 669  Bente.Pladsen.Gussias@wspgroup.no

Martin Vik

Prosjektleder, Samferdsel
901 83 886 martin.vik@wspgroup.no

Christoffer Oddum

Prosjektleder, Bygg og eiendom
984 82 181  Christoffer.Oddum@wspgroup.no

Einar Holstad

Prosjektleder, Bygg og eiendom
977 14 871     Einar.Holstad@wspgroup.no

Eirikur Ingòlfsson

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
995 65 569  Eirikur.Ingolfsson@wspgroup.no

Tonje Brunvatne

Prosjektleder
957 92 051       tonje.brunvatne@wspgroup.no

Elisabeth Nedgården

Prosjektsekretær, Virksomhetsutvikling
900 72 914  Elisabeth.Nedgarden@wspgroup.no

Erik Bjørhovde

Prosjektleder, Samferdsel
932 42 006  Erik.Bjorhovde@wspgroup.no

Erik Munch-Søegaard

Prosjekt- og byggeleder, Bygg og eiendom                                             901 23 396                              Erik.Munch-Soegaard@wspgroup.no

Erling Mathisen

Prosjekt- og byggeleder, Samferdsel
917 84 430  Erling.Mathisen@wspgroup.no

Frank Sarastuen-Kleven

Prosjektleder, Samferdsel
901 66 593  frank.sarastuen.kleven@wspgroup.no

Frode Seglem

Prosjektleder, Bygg og eiendom
458 54 545  Frode.Seglem@wspgroup.no

Geir Elvmo

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
908 34 271       Geir.Elvemo@wspgroup.no

Gina Sørsdal

Prosjektsekretær, Virksomhetsutvikling
909 68 591  Gina.Sorsdahl@wspgroup.no

Guro Karoliussen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
951 90 023  Guro.Karoliussen@wspgroup.no

Hanne Bjørseth

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
971 00 028  Hanne.Bjorseth@wspgroup.no

Hans J. Warlo

Prosjektleder, Bygg og eiendom         913 92 872       hans.warlo@wspgroup.no

Hans Christian Kruse

Prosjektleder, Samferdsel
900 40 860  Hans.Christian.Kruse@wspgroup.no

Heidi M. Holmerud

Administrasjonssekretær, Administrasjon
402 44 336  Heidi.Holmerud@wspgroup.no

Henriette Frafjord Berntsen

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
991 56 053  Henriette.Berntsen@wspgroup.no

Hilje Langeland

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
924 26 815  Hilje.Langeland@wspgroup.no

Ingjerd Hals Rød

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
416 47 043  Ingjerd.Hals.Roed@wspgroup.no

Ingvild Dahle Kvamstad

Kommunikasjonsansvarlig
458 51 863  Ingvild.Dahle.Kvamstad@wspgroup.no

Jan Tore Jørgensen

Prosjektleder, Bygg og eiendom     452 67 610  Jan.Tore.Jorgensen@wspgroup.no

Trond Lode Svendsen

Prosjektleder
907 97 505       trond.svendsen@wspgroup.no

Jan.Erik B. Olstad

Prosjektleder, Samferdsel
906 23 720  Jan.Erik.Olstad@wspgroup.no

Jan-Fredrik Wasmuth

Prosjektleder, Bygg og eiendom
975 10 623  Jan-Fredrik.Wasmuth@wspgroup.no

Jan-Olof Olsson

Prosjektleder, Samferdsel
930 82 104   Jan.olof.olsson@wspgroup.no

Julia Obrovac

Prosjektleder
954 58 192  julia.obrovac@wspgroup.no

Kai Rune Braathen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
480 56 000  Kai.Rune.Braathen@wspgroup.no

Karen Riddervold

Seksjonsleder, Bygg og eiendom
922 47 471  Karen.Riddervold@wspgroup.no

Kari-Elisabeth Skotnes

Advokat, Virksomhetsutvikling
959 45 738  Kari.Elisabeth.Skotnes@wspgroup.no

Karl Erik Aune

Prosjektleder, Bygg og eiendom
917 16 950  Karl.Erik.Aune@wspgroup.no

 

Monika Skarphagen

Prosjektleder
901 96 753  monika.skarphagen@wspgroup.no

Katrine Pettersen Sanila

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
951 71 948  Katrine.Pettersen.Sanila@wspgroup.no

Kenneth Haraldseth

Prosjektleder, Energi og anlegg
412 02 585  Kenneth.Haraldseth@wspgroup.no

Øystein Afdal

Prosjektleder, Bygg og eiendom
900 60 271     Oystein.Afdal@wspgroup.no

Kjetil Øvensen

Prosjektleder, Energi og anlegg
951 68 864  Kjetil.ovensen@wspgroup.no

Knut Krogstad

Prosjektleder, Bygg og eiendom
958 93 134  Knut.Krogstad@wspgroup.no

Knut Håkon Jordheim

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
970 90 000  Knut.Hakon.Jordheim@wspgroup.no

Kristoffer Solum Nedal

Prosjektleder, Bygg og eiendom        930 44 579  kristoffer.nedal@wspgroup.no

Lars Aune

Prosjektleder
975 07 938    Lars.Aune@wspgroup.no

Lars Berner

Økonomi- og finansdirektør (CFO)
975 64 260        Lars.Berner@wspgroup.no

Lars Jensen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
900 31 239     Lars.Jensen@wspgroup.no

Lars Christian Karlsen

Prosjektleder, Energi og anlegg
991 57 892  Lars.Christian.Karlsen@wspgroup.no

Roy Helge Solvang

Prosjektleder
917 59 166            roy.helge.solvang@wspgroup.no

Lena Forsberg

Prosjektleder, Samferdsel
466 14 303      lena.forsberg@wspgroup.no

Lene Lieng Nilsen

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
970 97 544  Lene.Lieng.Nilsen@wspgroup.no

Åsmund Olset

Prosjektleder, Bygg og eiendom
934 84 867    Asmund.Olset@wspgroup.no

Maren Foseid

Seksjonsleder, Virksomhetsutvikling
477 56 137  Maren.Foseid@wspgroup.no

Mari Barstad

Seksjonsleder, Samferdsel
480 64 476   Mari.Barstad@wspgroup.no

Martin Johansson

Prosjektleder, Bygg og eendom
975 07 938  Martin.Johansson@wspgroup.no

Merethe Bjørnstad

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
971 25 911  Merethe.Bjornstad@wspgroup.no

Mina Smedås Munthe-Kaas

Prosjektleder, Energi og anlegg
971 29 150  mina.munthe.kaas@wspgroup.no

Morten Børresen

Prosjektleder, Energi og anlegg
906 97 177  Morten.Borresen@wspgroup.no

Morten Aleksander Hauglin

Prosjektleder, Bygg og eiendom
926 14 882  morten.hauglin@wspgroup.no

Nils Buskenes

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
909 98 608  Nils.Buskenes@wspgroup.no

Nils Nygård

Prosjektleder, Bygg og eiendom
464 64 056        Nils.Nygard@wspgroup.no

Nils Gunnar Røhrsveen

Prosjektleder, Samferdsel
909 47 695  Nils.Gunnar.Rohrsveen@wspgroup.no

Odd Ivar Werner

Prosjektleder, Bygg og eiendom
932 09 781  odd.ivar.werner@wspgroup.no

Ola Moa Gausen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
4882 86 025  Ola.Moa.Gausen@wspgroup.no

Olav Skryten

Prosjektleder, Bygg og eiendom
907 46 212  Olav.Skryten@wspgroup.no

Olav Tvedt

Prosjektleder, Bygg og eiendom
900 69 884  Olav.Tvedt@wspgroup.no

Jonas Kavli Lysgaard

Prosjektleder
481 95 872      jonas.kavli.lysgaard@wspgroup.no

Pål Vidnes

Prosjektleder, Samferdsel
908 77 817      Pal.Vidnes@wspgroup.no

Peder Østeby Johansen

Prosjektleder, Samferdsel
919 99 109  Peder.Johansen@wspgroup.no

Kjartan Hervig

Prosjektleder, Bygg og eiendom
906 91 652     kjartan.hervig@wspgroup.no

Per-Øyvind Gøystdal

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
995 95 761  Per-Oyvind.Goystdal@wspgroup.no

Petter Nenseth Auk

Prosjektleder, Samferdsel
906 09 945    petter.auk@wspgroup.no

Petter Skjelsbæk

Prosjektleder, Samferdsel
975 38 922  Petter.Skjelsbaek@wspgroup.no

Randi Lunke

Prosjektleder, Bygg og eiendom
980 23 822     randi.lunke@wspgroup.no

Runar Cornels-Bogen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
920 96 440     Runar.Bogen@wspgroup.no

Rune Austeng

Prosjektleder, Energi og anlegg
956 60 959     Rune.Austeng@wspgroup.no

Rune Bjerkås

Prosjektleder, Samferdsel
928 05 110    rune.bjerkas@wspgroup.no

Sajjad Latif

Prosjektleder, Bygg og eiendom
982 07 824     sajjad.latif@wspgroup.no

Sara Straume

Prosjektleder, Samferdsel
988 31 353      Sara.Straume@wspgroup.no

Sigurdur Örn Jónsson

Prosjektleder, Samferdsel
92 71 787  Sigurdur.Orn.Jonsson@wspgroup.no

Silje Sørlie Hammershaug

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
920 78 750    silje.hammershaug@wspgroup.no

Siri Aas-Aune

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
920 51 967        siri.aas.aune@wspgroup.no

Siri Solem Walseth

Prosjektleder, Samferdsel
991 69 954   Siri.Walseth@wspgroup.no

Steinar Nilsen

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
986 03 624   Steinar.Nilsen@wspgroup.no

Stig Ove Hol

Prosjektleder, Bygg og eiendom
900 83 657      Stig.Ove.Hol@wspgroup.no

Sven Roger Lindsetmo

Prosjektleder, Samferdsel
900 40 412  Sven.Roger.Lindsetmo@wspgroup.no

Sverre Nagell Bjordal

Prosjektleder, Bygg og eiendom
957 46 601  Sverre.Nagell.Bjordal@wspgroup.no

Tarjei Hammertrø Johnsen

Prosjektleder, Samferdsel
418 56 828  Tarjei.Hammertro.Johnsen@wspgroup.no

Therese Torp-Joakimsen

Tilbudsleder, Administrasjon
942 57 222      Therese.Torp@wspgroup.no

Thomas Odiin

Prosjektleder, Virksomhetsutvikling
952 32 563    Thomas.Odiin@wspgroup.no

Tore Ljunggren

Seksjonsleder, Energi og anlegg
951 23 926  Tore.Ljunggren@wspgroup.no

Trond Martinsen

Prosjektleder, Energi og anlegg
913 21 367  trond.martinsen@wspgroup.no

Tuva Bjordal

Kommunikasjonsrådgiver
476 38 409  tuva.bjordal@wspgroup.no

Vebjørn Støve

Prosjektleder, Energi og anlegg
959 25 563    Vebjorn.Stove@wspgroup.no

Vegeir Finsrud

Prosjektleder, Energi og anlegg
464 16 472  Vegeir.Finsrud@wspgroup.no

Yngve Ruud

Prosjektleder, Samferdsel
906 08 345    Yngve.Ruud@wspgroup.no

Bjørn Arill Hafnor

Prosjektleder,Samferdsel                            917 51 772         bjorn.arill.hafnor@wspgroup.no

 

 

Veronica Håkonsen

Prosjektleder, Bygg og eiendom
952 19 353  veronica.hakonsen@wspgroup.no

Helge Lohse

Prosjektleder
458 38 340      helge.lohse@wspgroup.no

 

 

Anne Sundqvist

Prosjektleder
402 46 228      anne.sundqvist@wspgroup.no

 

Hege Rydland

Prosjektleder
982 95 441      hege.rydland@wspgroup.no

Jørgen Wanvik

Prosjektleder
922 67 404   jorgen.wanvik@wspgroup.no

 

Linn Kulberg Knudsen

Prosjektleder
976 54 799  linn.kulberg.knudsen@wspgroup.no

Knut Ragnar Heimdal

Prosjektleder
941 57 600   knut.heimdal@wspgroup.no

 

Liv Kaasen

Prosjektleder
926 43 208        liv.kaasen@wspgroup.no

Mari Ketilsson Dobbe

HR-rådgiver
934 41 490            mari.dobbe@wspgroup.no


Annie Borø

Prosjektleder
992 72 713       annie.boro@wspgroup.no

 

Børge Rogne Johanssen

Prosjektleder
975 91 212    borge.rogne.johanssen@wspgroup.no

Diana Slicute

Prosjektleder
478 38 690       diana.slicute@wspgroup.no

Frank Gundersen

Prosjektleder
907 02 775       frank.gundersen@wspgroup.no

 

Helen Brown

Prosjektleder
456 38 903    helen.brown@wspgroup.no

Jens Aslak Dalan

Prosjektleder
928 68 765   jens.aslak.dalan@wspgroup.no

Jessica Bengtsson

Prosjektleder
481 34 391  jessica.bengtsson@wspgroup.no

Maria Suhr

Prosjektleder/Gruppeleder
951 40 266   maria.suhr@wspgroup.no

Øyvind Lunke

Prosjektleder
9452 63 550   oyvind.lunke@wspgroup.no

Pål Hansen

Prosjektleder
958 32 480      pal.hansen@wspgroup.no

Petter Johansen

Prosjektleder
458 66 702  petter.johansen@wspgroup.no

Alexandru-Rami Kanbar

Prosjektleder
938 39 979       rami.kanbar@wspgroup.no

Sturla Hveding

Prosjektleder
909 81 627    sturla.hveding@wspgroup.no

Susanne Villadsen

Prosjektleder
930 39 101  susanne.villadsen@wspgroup.no

Trygve Angvik

Prosjektleder
948 13 819    trygve.angvik@wspgroup.no

Thor Øystein Rødal

Prosjektleder
452 37 239       thor.rodal@wspgroup.no

Tommy Sand

Prosjektleder
974 18 500    tommy.sand@wspgroup.no

Tone Borgbjerg

HR-konsulent
481 06 250     tone.borgbjerg@wspgroup.no