• LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
 
Sverige  
 
 
 
 
 
 

Träffa WSP på Mipim

17 mars, 2016, Le Grand Cafe, 2 Rue Felix Faure

Välkommen på vårt årliga MIPIM-mingel där vi bjuder på tilltugg och dryck samtidigt som du träffar kollegor i branschen. Vi kommer att vara på plats under hela veckan, boka gärna in ett möte med din WSP-kontakt. Vi ser fram emot att träffa dig.

Anmäl dig till vårt mingel den 17/3

 

 
Terhi Tikkanen-Lindström
Business Area Director
WSP Finland Oy
+358 40 514 9592
terhi.tikkanen-lindstrom@wspgroup.fi

 

Anna Sander
Director Research &
Innovation Strategies
WSP Sweden
+46 73 404 20 06
anna.sander@wspgroup.se

 

 
Anders Ling
Director, Property & Development
WSP Sweden
+46 70 251 61 76
anders.ling@wspgroup.se 

 

Johnny Wahlström
Technical Director
Real Estate
WSP Sweden
+46 70 210 31 51
johnny.wahlstrom@wspgroup.se 



Caroline Olsson
Business Coordinator WEST
WSP Sweden
+46 70 253 02 22
caroline.olsson@wspgroup.se  



Monica Hildingson
Senior Consultant
WSP Sweden
+46 70 268 79 96
monica.hildingson@wspgroup.se

 


Lars Haglund
Marketing Coordinator
WSP Sweden
+46 70 292 64 80
lars.haglund@wspgroup.se



Jeanette Andersson
Project Manager
WSP Sweden
+46 70 535 48 34
jeanette.andersson@wspgroup.se 



Brigt Aune
Program Manager
WSP Norway
+47 48 19 19 17
brigt.aune@wspgroup.no



Göran Werner
Director Building Physics
WSP Sweden
+46 70 209 81 44
goran.werner@wspgroup.se